Autobus nr 247 we Wrocławiu - przystanki i przesiadki

Autobus nr 247 we Wrocławiu - przystanki i przesiadki
Rozkład obowiązuje od: 2017-07-22

247

Autobus nocny normalny

POLANOWICEGIEŁDOWA (Centrum Hurtu)

GIEŁDOWA (Centrum Hurtu)POLANOWICE

TrasaPrzystanekPrzesiadkiTrasaPrzystanekPrzesiadki
KamieńskiegoPOLANOWICEGiełdowaGIEŁDOWA (Centrum Hurtu)
KamieńskiegoŁugowaKarmelkowaMarchewkowa
KamieńskiegoKątowaWałbrzyskaWAŁBRZYSKA
KamieńskiegoTwardogórskaWałbrzyskaKościelna
KamieńskiegoKamieńskiego (Szpital)WałbrzyskaKLECINA
KamieńskiegoJutrosińskaPrzyjaźniSąsiedzka
KamieńskiegoGąsiorowskiegoPrzyjaźniBraterska
KamieńskiegoMochnackiegoKarkonoskaPrzyjaźni
ŻmigrodzkaKamieńskiegoKarkonoskaRadio i Telewizja
ŻmigrodzkaBroniewskiegoPowstańców Śl.KRZYKI
TrzebnickaTrzebnickaPowstańców Śl.Orla
pl. Powstańców WielkopolskichDWORZEC NADODRZEPowstańców Śl.Jastrzębia
ChrobregoPaulińskaPowstańców Śl.HALLERA
DrobneraDuboisPowstańców Śl.Sztabowa
GrodzkaUniwersytetPowstańców Śl.Rondo
Nowy ŚwiatRynekPowstańców Śl.Wielka
Kazimierza Wlk.RynekPowstańców Śl.Zaolziańska
KrupniczaNarodowe Forum MuzykiSwobodnaEPI
PodwaleRenomaŚlężnaDWORZEC AUTOBUSOWY
KołłątajaDWORZEC GŁÓWNYGlinianaDyrekcyjna
PeronowaDWORZEC GŁÓWNYPetrusewiczaPETRUSEWICZA
ŚlężnaDWORZEC AUTOBUSOWYBorowskaDWORZEC AUTOBUSOWY
GlinianaDyrekcyjnaPeronowaDWORZEC GŁÓWNY
PetrusewiczaPETRUSEWICZAŚwidnickaArkady (Capitol)
BorowskaDWORZEC AUTOBUSOWYŚwidnickaRenoma
SwobodnaEPIKazimierza Wlk.Świdnicka
Powstańców Śl.ZaolziańskaKazimierza Wlk.Rynek
Powstańców Śl.WielkaDrobneraDubois
Powstańców Śl.RondoChrobregoPaulińska
Powstańców Śl.Sztabowapl. Powstańców WielkopolskichDWORZEC NADODRZE
Powstańców Śl.HALLERATrzebnickaTrzebnicka
Powstańców Śl.JastrzębiaŻmigrodzkaBroniewskiego
Powstańców Śl.OrlaŻmigrodzkaKamieńskiego
KarkonoskaKRZYKIKamieńskiegoMochnackiego
KarkonoskaRadio i TelewizjaKamieńskiegoGąsiorowskiego
LetniaPrzyjaźniKamieńskiegoJutrosińska
KrzyckaZimowaKamieńskiegoKamieńskiego (Szpital)
KrzyckaOs. PrzyjaźniKamieńskiegoTwardogórska
KrzyckaSkarbowcówKamieńskiegoKątowa
WałbrzyskaKLECINAKamieńskiegoŁugowa
WałbrzyskaKościelnaKamieńskiegoPOLANOWICE
KarmelkowaWAŁBRZYSKA
KarmelkowaMarchewkowa
GiełdowaGIEŁDOWA (Centrum Hurtu)

Dodatkowe połączenia linii: 247(zjazdy do zajezdni, dojazdy z zajezdni, itp.)

NOWY DWÓR (pętla)GIEŁDOWA (Centrum Hurtu)

TrasaPrzystanekPrzesiadki
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)
RogowskaZemska
RogowskaROD Tysiąclecia
MińskaMIŃSKA (Rondo Rotm. Pileckiego)
MińskaTyrmanda
MińskaZagony
StanisławowskaMuchobór Wielki
StanisławowskaStanisławowska (W.K. Formaty)
KrzemienieckaTrawowa
KrzemienieckaKrzemieniecka
KrzemienieckaKońcowa
OstrowskiegoOstrowskiego
GrabiszyńskaFAT
GrabiszyńskaGRABISZYŃSKA (Cmentarz)
GrabiszyńskaGRABISZYŃSKA (Cmentarz II)
GrabiszyńskaOPORÓW
SolskiegoSolskiego
SolskiegoWiejska
KarmelkowaAdamieckiego
KarmelkowaMorelowskiego
GiełdowaGIEŁDOWA (Centrum Hurtu)

NOWY DWÓR (pętla)GIEŁDOWA (Centrum Hurtu)

TrasaPrzystanekPrzesiadki
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)
RogowskaZemska
RogowskaROD Tysiąclecia
MińskaMIŃSKA (Rondo Rotm. Pileckiego)
MińskaTyrmanda
MińskaZagony
StanisławowskaMuchobór Wielki
StanisławowskaStanisławowska (W.K. Formaty)
KrzemienieckaTrawowa
KrzemienieckaKrzemieniecka
KrzemienieckaKońcowa
OstrowskiegoOstrowskiego
GrabiszyńskaFAT
GrabiszyńskaGRABISZYŃSKA (Cmentarz)
GrabiszyńskaGRABISZYŃSKA (Cmentarz II)
GrabiszyńskaOPORÓW
SolskiegoSolskiego
SolskiegoWiejska
KarmelkowaAdamieckiego
KarmelkowaMorelowskiego
GiełdowaGIEŁDOWA (Centrum Hurtu)

GIEŁDOWA (Centrum Hurtu)Zajezdnia Obornicka

TrasaPrzystanekPrzesiadki
GiełdowaGIEŁDOWA (Centrum Hurtu)
KarmelkowaMarchewkowa
WałbrzyskaWAŁBRZYSKA
WałbrzyskaKościelna
WałbrzyskaKLECINA
PrzyjaźniSąsiedzka
PrzyjaźniBraterska
KarkonoskaPrzyjaźni
KarkonoskaRadio i Telewizja
Powstańców Śl.KRZYKI
Powstańców Śl.Orla
Powstańców Śl.Jastrzębia
Powstańców Śl.HALLERA
Powstańców Śl.Sztabowa
Powstańców Śl.Rondo
Powstańców Śl.Wielka
Powstańców Śl.Zaolziańska
SwobodnaEPI
ŚlężnaDWORZEC AUTOBUSOWY
GlinianaDyrekcyjna
PetrusewiczaPETRUSEWICZA
BorowskaDWORZEC AUTOBUSOWY
PeronowaDWORZEC GŁÓWNY
ŚwidnickaArkady (Capitol)
ŚwidnickaRenoma
Kazimierza Wlk.Świdnicka
Kazimierza Wlk.Rynek
DrobneraDubois
ChrobregoPaulińska
pl. Powstańców WielkopolskichDWORZEC NADODRZE
TrzebnickaTrzebnicka
ŻmigrodzkaBroniewskiego
ŻmigrodzkaKamieńskiego
ŻmigrodzkaKępińska
ŻmigrodzkaWołowska
ŻmigrodzkaPOŚWIĘTNE
ObornickaZajezdnia Obornicka

POLANOWICEZajezdnia Obornicka

TrasaPrzystanekPrzesiadki
KamieńskiegoPOLANOWICE
KamieńskiegoŁugowa
KamieńskiegoKątowa
KamieńskiegoTwardogórska
KamieńskiegoKamieńskiego (Szpital)
KamieńskiegoJutrosińska
KamieńskiegoGąsiorowskiego
KamieńskiegoMochnackiego
ŻmigrodzkaKamieńskiego
BroniewskiegoBroniewskiego
ObornickaBałtycka
ObornickaBezpieczna
ObornickaPaprotna
ObornickaZajezdnia Obornicka


Zgłoś błąd w rozkładach jazdy.
Zgłoś uwagę