Autobus nr 241 we Wrocławiu - przystanki i przesiadki

Autobus nr 241 we Wrocławiu - przystanki i przesiadki
Rozkład obowiązuje od: 2017-07-22

241

Autobus nocny normalny

OSIEDLE SOBIESKIEGO (pętla)NOWY DWÓR (pętla)

NOWY DWÓR (pętla)OSIEDLE SOBIESKIEGO (pętla)

TrasaPrzystanekPrzesiadkiTrasaPrzystanekPrzesiadki
KrólewskaOSIEDLE SOBIESKIEGO (pętla)RogowskaNOWY DWÓR (pętla)
KrólewskaKrólewskaRogowskaNowy Dwór (Rogowska)
OkulickiegoPrzedwiośnie (Stacja kolejowa)GubińskaChociebuska
OkulickiegoZAKRZÓWGubińskaNowy Dwór
Bora-KomorowskiegoPrzedwiośnie (Stacja kolejowa)StrzegomskaRogowska
Bora-KomorowskiegoWallenrodaMińskaMIŃSKA (Rondo Rotm. Pileckiego)
Bora-KomorowskiegoZakrzowskaMińskaTyrmanda
KrzywoustegoPsie Pole (Rondo Lotników Polskich)MińskaZagony
KrzywoustegoPsie PoleStanisławowskaMuchobór Wielki
KrzywoustegoZielnaStanisławowskaStanisławowska (W.K. Formaty)
KrzywoustegoC.H. KoronaKrzemienieckaTrawowa
KowalskaOlsztyńskaKrzemienieckaKrzemieniecka
KowalskaKowale (Stacja kolejowa)KrzemienieckaKońcowa
KowalskaDziałdowskaPetuniowaOstrowskiego
DziałdowskaKOWALEHalleraFAT
KwidzyńskaBocianiaAleja PracyAleja Pracy
KwidzyńskaGęsiaInżynierskaInżynierska
BrückneraKwidzyńskaKruczaKOLBUSZOWSKA (Stadion)
KochanowskiegoZaciszeKruczaKrucza (Mielecka)
KochanowskiegoŚniadeckichKruczaKrucza
KochanowskiegoKochanowskiegoGajowickaŻelazna
pl. GrunwaldzkiBujwidaSzczęśliwaZaporoska
pl. GrunwaldzkiPL. GRUNWALDZKIZielińskiegoZielińskiego
pl. Grunwaldzkimost GrunwaldzkiSwobodnaEPI
OławskaPoczta GłównaŚlężnaDWORZEC AUTOBUSOWY
Piotra SkargiGALERIA DOMINIKAŃSKAGlinianaDyrekcyjna
Piotra SkargiWzgórze PartyzantówPetrusewiczaPETRUSEWICZA
KołłątajaDWORZEC GŁÓWNYBorowskaDWORZEC AUTOBUSOWY
PeronowaDWORZEC GŁÓWNYPeronowaDWORZEC GŁÓWNY
ŚlężnaDWORZEC AUTOBUSOWYKołłątajaWzgórze Partyzantów
GlinianaDyrekcyjnaOławskaGALERIA DOMINIKAŃSKA
PetrusewiczaPETRUSEWICZApl. Powstańców WarszawyUrząd Wojewódzki
BorowskaDWORZEC AUTOBUSOWYpl. Grunwaldzkimost Grunwaldzki
SwobodnaEPIpl. GrunwaldzkiPL. GRUNWALDZKI
SwobodnaGwiaździstapl. GrunwaldzkiBujwida
ZielińskiegoZielińskiegoKochanowskiegoKochanowskiego
GajowickaZaporoskaKochanowskiegoŚniadeckich
GajowickaKruczaKochanowskiegoZacisze
KruczaKrucza (Mielecka)KwidzyńskaKwidzyńska
KruczaKOLBUSZOWSKA (Stadion)KwidzyńskaGęsia
InżynierskaInżynierskaKwidzyńskaBociania
HalleraAleja PracyDziałdowskaKOWALE
OstrowskiegoFATKowalskaDziałdowska
OstrowskiegoOstrowskiegoKowalskaKowale (Stacja kolejowa)
KrzemienieckaKońcowaKowalskaKowalska 56
KrzemienieckaKrzemienieckaKowalskaOlsztyńska
KrzemienieckaTrawowaKrzywoustegoC.H. Korona
StanisławowskaStanisławowska (W.K. Formaty)KrzywoustegoZielna
StanisławowskaMuchobór WielkiKrzywoustegoPsie Pole
MińskaMuchobór Wielki (Roślinna)Bora-KomorowskiegoPsie Pole (Rondo Lotników Polskich)
MińskaTyrmandaBora-KomorowskiegoZakrzowska
MińskaMIŃSKA (Rondo Rotm. Pileckiego)Bora-KomorowskiegoKopańskiego
StrzegomskaRogowskaBora-KomorowskiegoWallenroda
GubińskaNowy DwórKrólewskaKrólewska
ChociebuskaChociebuskaKrólewskaOSIEDLE SOBIESKIEGO (pętla)
RogowskaNowy Dwór (Rogowska)
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)

Dodatkowe połączenia linii: 241(zjazdy do zajezdni, dojazdy z zajezdni, itp.)

LITEWSKA (pętla)OSIEDLE SOBIESKIEGO (pętla)

TrasaPrzystanekPrzesiadki
InflanckaLITEWSKA (pętla)
InflanckaInflancka
InflanckaKowieńska
ŻmudzkaŻmudzka
KiełczowskaKiełczowska
KiełczowskaPoleska
KiełczowskaKIEŁCZOWSKA (LZN)
Bora-KomorowskiegoPsie Pole (Rondo Lotników Polskich)
Bora-KomorowskiegoZakrzowska
Bora-KomorowskiegoKopańskiego
Bora-KomorowskiegoWallenroda
KrólewskaKrólewska
KrólewskaOSIEDLE SOBIESKIEGO (pętla)

OSIEDLE SOBIESKIEGO (pętla)NOWY DWÓR (pętla)

TrasaPrzystanekPrzesiadki
KrólewskaOSIEDLE SOBIESKIEGO (pętla)
KrólewskaKrólewska
OkulickiegoPrzedwiośnie (Stacja kolejowa)
OkulickiegoZAKRZÓW
PrzedwiośniePrzedwiośnie (Stacja kolejowa)
PrzedwiośnieAzaliowa
PrzedwiośniePawłowice
StarodębowaStarodębowa
PawłowickaPawłowicka
PawłowickaPrzebiśniegowa
WidawskaPAWŁOWICE (Widawska)
PawłowickaPrzebiśniegowa
PawłowickaPawłowicka
PawłowickaMalwowa
AzaliowaAzaliowa
Bora-KomorowskiegoPrzedwiośnie (Stacja kolejowa)
Bora-KomorowskiegoWallenroda
Bora-KomorowskiegoZakrzowska
KrzywoustegoPsie Pole (Rondo Lotników Polskich)
KrzywoustegoPsie Pole
KrzywoustegoZielna
KrzywoustegoC.H. Korona
KowalskaOlsztyńska
KowalskaKowale (Stacja kolejowa)
KowalskaDziałdowska
DziałdowskaKOWALE
KwidzyńskaBociania
KwidzyńskaGęsia
BrückneraKwidzyńska
KochanowskiegoZacisze
KochanowskiegoŚniadeckich
KochanowskiegoKochanowskiego
pl. GrunwaldzkiBujwida
pl. GrunwaldzkiPL. GRUNWALDZKI
pl. Grunwaldzkimost Grunwaldzki
OławskaPoczta Główna
Piotra SkargiGALERIA DOMINIKAŃSKA
Piotra SkargiWzgórze Partyzantów
KołłątajaDWORZEC GŁÓWNY
PeronowaDWORZEC GŁÓWNY
ŚlężnaDWORZEC AUTOBUSOWY
GlinianaDyrekcyjna
PetrusewiczaPETRUSEWICZA
BorowskaDWORZEC AUTOBUSOWY
SwobodnaEPI
SwobodnaGwiaździsta
ZielińskiegoZielińskiego
GajowickaZaporoska
GajowickaKrucza
KruczaKrucza (Mielecka)
KruczaKOLBUSZOWSKA (Stadion)
InżynierskaInżynierska
HalleraAleja Pracy
OstrowskiegoFAT
OstrowskiegoOstrowskiego
KrzemienieckaKońcowa
KrzemienieckaKrzemieniecka
KrzemienieckaTrawowa
StanisławowskaStanisławowska (W.K. Formaty)
StanisławowskaMuchobór Wielki
MińskaMuchobór Wielki (Roślinna)
MińskaTyrmanda
MińskaMIŃSKA (Rondo Rotm. Pileckiego)
StrzegomskaRogowska
GubińskaNowy Dwór
ChociebuskaChociebuska
RogowskaNowy Dwór (Rogowska)
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)

OSIEDLE SOBIESKIEGO (pętla)Zajezdnia Obornicka

TrasaPrzystanekPrzesiadki
KrólewskaOSIEDLE SOBIESKIEGO (pętla)
KrólewskaKrólewska
OkulickiegoPrzedwiośnie (Stacja kolejowa)
OkulickiegoZAKRZÓW
Bora-KomorowskiegoPrzedwiośnie (Stacja kolejowa)
Bora-KomorowskiegoWallenroda
Bora-KomorowskiegoZakrzowska
KrzywoustegoPsie Pole (Rondo Lotników Polskich)
KrzywoustegoPsie Pole
KrzywoustegoZielna
KrzywoustegoC.H. Korona
KrzywoustegoC.H. Korona
KrzywoustegoBrücknera
KrzywoustegoGrudziądzka
al. M. KromeraKromera (Czajkowskiego)
Boya-ŻeleńskiegoKROMERA
Boya-ŻeleńskiegoBerenta
Boya-ŻeleńskiegoKasprowicza
KasprowiczaPola
BroniewskiegoBroniewskiego
ObornickaBałtycka
ObornickaBezpieczna
ObornickaPaprotna
ObornickaZajezdnia Obornicka

PETRUSEWICZANOWY DWÓR (pętla)

TrasaPrzystanekPrzesiadki
PetrusewiczaPETRUSEWICZA
BorowskaDWORZEC AUTOBUSOWY
SwobodnaEPI
SwobodnaGwiaździsta
ZielińskiegoZielińskiego
GajowickaZaporoska
GajowickaKrucza
KruczaKrucza (Mielecka)
KruczaKOLBUSZOWSKA (Stadion)
InżynierskaInżynierska
HalleraAleja Pracy
OstrowskiegoFAT
OstrowskiegoOstrowskiego
KrzemienieckaKońcowa
KrzemienieckaKrzemieniecka
KrzemienieckaTrawowa
Ibn Siny AvicennyPOCZTA POLSKA
Ibn Siny AvicennyIbn Siny Avicenny
StanisławowskaStanisławowska (W.K. Formaty)
StanisławowskaMuchobór Wielki
MińskaMuchobór Wielki (Roślinna)
MińskaTyrmanda
MińskaMIŃSKA (Rondo Rotm. Pileckiego)
StrzegomskaRogowska
GubińskaNowy Dwór
ChociebuskaChociebuska
RogowskaNowy Dwór (Rogowska)
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)

PETRUSEWICZAZajezdnia Obornicka

TrasaPrzystanekPrzesiadki
PetrusewiczaPETRUSEWICZA
BorowskaDWORZEC AUTOBUSOWY
SwobodnaEPI
SwobodnaGwiaździsta
ZielińskiegoZielińskiego
GajowickaZaporoska
GajowickaKrucza
KruczaKrucza (Mielecka)
KruczaKOLBUSZOWSKA (Stadion)
InżynierskaInżynierska
HalleraAleja Pracy
KlecińskaFAT
KlecińskaROD Oświata
KlecińskaWrocławski Park Technologiczny
KlecińskaSzkocka
Na Ostatnim GroszuGądowianka
Na Ostatnim GroszuNa Ostatnim Groszu
LegnickaKwiska
PopowickaWejherowska
MilenijnaHala Orbita
most Milenijnymost Milenijny
ObornickaObornicka (Obwodnica)
ObornickaIrysowa
ObornickaZajezdnia Obornicka

NOWY DWÓR (pętla)Zajezdnia Obornicka

TrasaPrzystanekPrzesiadki
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)
ŻernickaNowy Dwór (Stacja kolejowa)
KołobrzeskaKołobrzeska
KoszalińskaKUŹNIKI
BystrzyckaKUŹNIKI (Stacja kolejowa)
BajanaBystrzycka
BajanaBulwar Dedala
BajanaSzybowcowa
LotniczaBajana
GórniczaMetalowców
GórniczaRękodzielnicza
GwareckaGórnicza
DokerskaKOZANÓW (Dokerska)
PilczyckaModra
PilczyckaKolista
MilenijnaHala Orbita
most Milenijnymost Milenijny
ObornickaObornicka (Obwodnica)
ObornickaIrysowa
ObornickaZajezdnia Obornicka

NOWY DWÓR (pętla)Zajezdnia Obornicka

TrasaPrzystanekPrzesiadki
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)
ŻernickaNowy Dwór (Stacja kolejowa)
KołobrzeskaKołobrzeska
KoszalińskaKUŹNIKI
BystrzyckaKUŹNIKI (Stacja kolejowa)
BajanaBystrzycka
BajanaBulwar Dedala
BajanaSzybowcowa
LotniczaBajana
GórniczaMetalowców
GórniczaRękodzielnicza
GwareckaGórnicza
DokerskaKOZANÓW (Dokerska)
KozanowskaKOZANÓW
KozanowskaDzielna
KozanowskaWiślańska
KozanowskaKolista
MilenijnaHala Orbita
most Milenijnymost Milenijny
ObornickaObornicka (Obwodnica)
ObornickaIrysowa
ObornickaZajezdnia Obornicka

NOWY DWÓR (pętla)Zajezdnia Obornicka

TrasaPrzystanekPrzesiadki
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)
ŻernickaNowy Dwór (Stacja kolejowa)
KołobrzeskaKołobrzeska
KoszalińskaKUŹNIKI
BystrzyckaKUŹNIKI (Stacja kolejowa)
BystrzyckaBystrzycka
BalonowaHynka
BalonowaDrzewieckiego
HorbaczewskiegoOrlińskiego
Na Ostatnim GroszuNa Ostatnim Groszu
LegnickaKwiska
PopowickaWejherowska
MilenijnaHala Orbita
most Milenijnymost Milenijny
OsobowickaOSOBOWICKA (Cmentarz)
OsobowickaOSOBOWICKA (Cmentarz II)
ŁużyckaŁużycka
BezpiecznaRóżanka
ObornickaBezpieczna
ObornickaPaprotna
ObornickaZajezdnia Obornicka


Zgłoś błąd w rozkładach jazdy.
Zgłoś uwagę