[KONKURS ZAKOŃCZONY] Wygraj voucher na zabawki do sklepu SMYK

Artykuł sponsorowany

W centrum handlowym Borek niedawno został otwarty sklep dla dzieci SMYK. Z tej okazji mamy przyjemność ogłosić konkurs, w którym można wygrać 10 voucherów o wartości 50 zł na zabawki marki SMIKI.

  • zabawki SMIKI

    źródło: materiały promocyjne

  • zabawki SMIKI

    źródło: materiały promocyjne


SMYK to sieć sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór zabawek, akcesoriów oraz ubranek dla dzieci w różnym wieku. W niedawno otwartym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty znanych i cenionych marek, w tym szeroki wybór produktów oferowanych przez marki własne SMYKA: SMIKI oraz COOL CLUB. SMIKI to niezwykle popularne zabawki dla dzieci w każdym wieku, które mają za zadanie wprowadzać maluchy w niezwykły świat wyobraźni i przygody.

Żeby zdobyć voucher należy odpowiedzieć na proste pytanie: Jak nazywa się marka własna Smyka oferująca ubranka dla dzieci?

Odpowiedzi prosimy przesyłać poprzez formularz znajdujący się na dole strony. Należy w nim wpisać: odpowiedź, imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. 

Konkurs trwa do 22 stycznia, a wyniki zostaną ogłoszone 23 stycznia. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani drogą mailową bądź telefoniczną.

Więcej informacji o markach sieci SMYK znajdziesz na stronie smykgroup.com.pl.

Zgłoś uwagę