Szukają najstarszych bliźniąt we Wrocławiu

Podobni są jak dwie krople wody – mówi się często o bliźniętach. Tym razem chodzi o bliźnięta, które mają już całkiem słuszny wiek. „Jak dwie krople wody” to konkurs, do udziału którego zaprasza Wrocławskie Centrum Seniora. Jego celem jest znalezienie najstarszej pary bliźniąt. Na uczestników konkursu czekają cenne nagrody, a mogą zgłaszać się bliźnięta z całej Polski.


Aby wziąć udział w konkursie należy do 9 września br. wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.seniorzy.wroclaw.pl.

Dokumenty przesyłać należy na adres pocztowy organizatora (Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego - Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław). Konieczne jest również dosłanie dwóch zdjęć, które zostaną wykorzystane do przygotowania wystawy fotograficznej na wrocławskim Rynku. Będą one także ilustracją do wywiadów ze zwycięzcami, które pojawią się we wrocławskich mediach.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 września. Z kolei uroczystość wręczenia nagród  odbędzie się 22 września, podczas tegorocznych obchodów Dni Seniora.

Więcej informacji oraz regulamin dostępne są w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora przy pl. Dominikańskim 6 oraz na stronie www.seniorzy.wroclaw.pl.

Zgłoś uwagę