Kino pod chmurką [GDZIE i KIEDY]

Przed nami letnie wieczory, które można spędzić oglądając filmy w plenerze. A kin na powietrzu tego lata jest naprawdę sporo. Na wygodnych leżakach, w miłych okolicznościach i towarzystwie możemy zasiąść na Wyspie Słodowej, na Pergoli, w Przestrzeni na Padarewskiego i na dachu domu handlowego Renoma lub na dachu bunkra, czyli Muzeum Współczesnego, a także na podwórku przy Kruczej. I oglądać za darmo zarówno klasykę jak też nowości prosto z festiwali filmowych.


Kino na Wyspie Słodowej

W tym roku na wyspie w piątki i soboty prezentowane będą nowości prosto z prestiżowych festiwali filmowych w Berlinie, Sundance i Locarno. Do tego znane i uznane pozycje kina niezależnego. Seanse pod chmurką odbywać się będą w piątki i soboty aż do końca sierpnia. Wstęp wolny. Na gości kina plenerowego tradycyjnie czekać będą wygodne leżaki i krzesła. Podczas seansów kina plenerowego obowiązuje zakaz picia alkoholu i palenia papierosów.

Kino plenerowe na Wyspie Słodowej

Kino plenerowe na Wyspie Słodowej

Wydarzenie kinowe / W plenerze / Dla wszystkich / Film / ESK
Termin od 3 czerwca 2016 21:30 do 27 sierpnia 2016 20:00

Miejsce Wyspa Słodowa

Zobacz

Kino na Pergoli

W ramach „Lata na Pergoli”, czyli różnych atrakcji plenerowych, jak strefa zabaw dla dzieci, joga i fitness na świeżym powietrzu, występy artystyczne przewidziano też projekcje filmów. Już 29 lipca będzie okazja zobaczyć klasyczny film noir, czyli „Niagarę” z 1953 roku z Marilyn Monroe. W programie także „Woda dla słoni” z Reese Witherspoon oraz dramat sportowy „ Wysoka fala”.

Lato na Pergoli – Plenerowe Kino Letnie

Lato na Pergoli – Plenerowe Kino Letnie

Zajęcia sportowe / Konkursy / Eventy / W plenerze / Dla dzieci / Dla wszystkich / Targi / Zdrowie / Dla rodziców
Termin od 29 lipca 2016 do 26 sierpnia 2016

Miejsce Wrocławska Pergola przy Hali Stulecia

Zobacz

Kino w Przestrzeni 

To nowe miejsce we Wrocławiu przy ul. Padarewskiego 35, na terenie Stadionu Olimpijskiego. W środy są spotkania z filmemem dokumentalnym, w niedziele zaś z fabułą. Projekcje rozpoczynają się zawsze o 21.00. Można przyjść z psem, odpocząć i pooglądać. 

Kino Plenerowe w Przestrzeni – Niedziela z Fabułą vol. 3

Kino Plenerowe w Przestrzeni – Niedziela z Fabułą vol. 3

Inne / W plenerze
Termin 14 sierpnia 2016 21:00

Miejsce Przestrzeń

Zobacz

Kino letnie na dachu Renomy

Dom Handlowy Renoma zaprasza na „Kryminalne lato”, czyli wieczorne seanse Kina Letniego na dachu. Pokazy filmowe na dachu Renomy odbywać się będą w każdą sierpniową sobotę od 21.30. Wśród filmów nie zabraknie kinowych hitów takich jak „Angielska robota” czy „Łowcy głów”. Do dyspozycji widzów przygotowane zostaną wygodne leżaki, dzięki którym seanse będą jeszcze przyjemniejsze.

Kino letnie na dachu Renomy

Kino letnie na dachu Renomy

Kryminalny
Termin od 6 sierpnia 2016 do 27 sierpnia 2016

Miejsce Dom Handlowy Renoma

Zobacz

Kino na dachu muzeum

Muzeum Współczesne Wrocław w sierpniu i wrześniu zaprasza na cykl plenerowych spotkań z kinem na dachu. W trzy kolejne niedziele czekają na kinomaniaków trzy projekcje nawiązujące do wystawy „Stosunki pracy”, która prezentuje międzynarodową część kolekcji sztuki współczesnej Muzeum Współczesnego Wrocław.

Kino na dachu: „Dumni i wściekli”

Kino na dachu: „Dumni i wściekli”

Termin 21 sierpnia 2016 20:30

Miejsce MWW Muzeum Współczesne Wrocław

Zobacz

Kino plenerowe na Kruczej

W ramach przedsięwzięcia na ścianie garażowej na podwórku kamienicy przy ulicy Kruczej (róg Mieleckiej, osiedle Gajowice) są wyświetlane filmy – zarówno dla dzieci i dla dorosłych. Łącznie 15 filmów.

Kino plenerowe na Kruczej

Kino plenerowe na Kruczej

W plenerze / Dla seniorów / Dla dzieci / Dla wszystkich / Dla rodziców / Wakacje 2016
Termin od 12 sierpnia 2016 do 16 września 2016

Miejsce Podwórko na rogu Kruczej i Mieleckiej

Zobacz
Zgłoś uwagę