Katamarany

Katamaran JAZZ
Przystań Uniwersytecka ul. Księcia Witolda 2 (obok Mariny Topacz)
tel. +48 885 502 502, www.funboat.pl

Przy przystani codziennie cumuje katamaran „JAZZ FUNBOAT.PL”, który jest jednostką specjalnie zaprojektowaną na potrzeby pływania po Wrocławiu, a w szczególności po Wrocławskim Węźle Wodnym. Rejsy odbywają się codziennie co godzinę, w ofercie organizacja rejsów wieczornych i nocnych oraz wszelkiego typu eventów i imprez.
Na katamaranie 14 miejsc dla pasażerów, toaleta, ogrzewanie, pokład słoneczny, miejsce dla wózków dziecięcych, bar, wbudowane nagłośnienie i oświetlenie, jednostka przyjazna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Katamaran przystosowany do rejsów w każdą pogodę.

 

Katamaran Ray
Przystań Turystyczna ul. Grodzka
tel. +48 663 388 888, www.katamaran-wroclaw.pl

Codziennie na rejsy po Odrze w szczególności po Staromiejskim Węźle Wodnym - najciekawsze zabytki i trasy wodne Wrocławia. Na katamaranie może płynąć do 11 osób. Organizacja różnych imprezy - wieczory panieńskie, kawalerskie, urodziny itp. w tym również rejsy nocne. Jednostka przystosowana dla osób na wózkach inwalidzkich i rejsów w każdą pogodę.
Rejsy codziennie z Przystani Turystycznej ul. Grodzka. Przystań Turystyczna położona jest na szlaku wycieczkowym z Rynku na Ostrów Tumski przy ul. Grodzkiej - po lewej stronie czerwonego Mostu Piaskowego. Rezerwacje całego statku na wycieczki i różnego rodzaju imprezy tel. +48 663 388 888.

 

Katamaran KUBA
Przystań Turystyczna - katamaran KUBA - ul. Grodzka 15 przy czerwonym Moście Piaskowym
tel. + 663 388 888 (for English 885 885 889) www.katamaran-wroclaw.pl

Codziennie z Przystani Turystycznej ul. Grodzka 15 przy Moście Piaskowym od godz 10 odpływa amerykański katamaran KUBA . Rejsy trwają 45 minut i odbywają się po najciekawszych zakątkach śródmiejskiego węzła wodnego . Na pokładzie może pływać 12 osób. W ofercie również rejsy wieczorne i nocne oraz wszelkiego typu imprezy na wodzie. Katamaran posiada nagłośnienie i oświetlenie, jednostka przyjazna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Katamaran może pływać w każdą pogodę. Trasa rejsów :
 - Przystań Turystyczna ul. Grodzka
 - Most Piaskowy
- Hala Targowa
 - Wzgórze Polskie
 - Zatoka Gondoli
 - Muzeum Narodowe
 - Most Pokoju
 - Most Grunwaldzki
 - Zoo
 - Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego
 - Politechnika Wrocławska
 - Ostrów Tumski
- Most Tumski zwany mostem zakochanych
- Bulwar Piotra Włostowica
- Wyspa Daliowa
- Wyspa Tamka
- Wyspa Słodowa
- Elektrownia Wodna
- Marina Topacz
- Most Uniwersytecki
- Uniwersytet Wrocławski
- Ossolineum
- Przystań Turystyczna ul. Grodzka


Zgłoś uwagę