Inaczej w Kredance

Po kilku miesiącach kabaret znów we Wrocławiu

  • Duża dawka humoru z Białegostoku

    Duża dawka humoru z Białegostoku


27 kwietnia, w niedzielę, o godz. 20.00, w klubie Kredance (ul. Szajnochy 11) wystąpi wielokrotnie nagradzany – Kabaret Inaczej.

Trzej członkowie kabaretu pochodzą z Białegostoku, a jeżdżąc po kraju, starają się obalić stereotyp, że to miasto to tylko „kolebka biesiady i disco-polo”. Pokazują, że można Inaczej. Bo można.

Kabaret Inaczej jest jednym z najbardziej utytułowanych kabaretów ostatnich lat. W swojej bogatej kolekcji osiągnięć mają m.in.: Grand Prix oraz Nagrodę Publiczności na VII Sieradzkiej Kuźni Kabaretowej, Sieradz 2012; I miejsce na Festiwalu Kabaretowym WROCEK 2013; Grand Prix na XV Ogólnopolskiej Giełdzie Kabaretowej PrzeWAŁka, Wałbrzych 2013; Nagrodę Publiczności I dnia 30. Jubileuszowego Przeglądu Kabaretowego PAKA 2014.

Przed niedzielnym występem kabaretu wystąpią Nieomylni – grupa improwizacji teatralnej, której występy tworzone są na żywo z udziałem publiczności, najczęściej będąc swoistą zagadką, zarówno dla widzów, jak i samych wykonawców. Są niepowtarzalne i zawsze zaskakujące.

Bilety na niedzielną imprezę w Kredance kosztują 10 zł (przedsprzedaż w klubie oraz rezerwacje e-mailowe pod adresem events.nowacki@gmail.com) i 15 zł w dniu występu.

 

Dla czytelników www.wroclaw.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Inaczej. Wystarczy zadzwonić w sobotę, 26 kwietnia, o godz. 14.00 pod nr 603 878 350 i odpowiedzieć na pytanie (kto pierwszy, ten lepszy!):

Jak nazywa się region Polski, którego stolicą jest Białystok?

Konkurs zakończony.

MaWi

Zgłoś uwagę