Jak współpracować UM-NGO i NGO-NGO? Porozmawiajmy.

Co wymaga poprawy we współpracy Wrocławia z organizacjami pozarządowymi? To będzie tematem spotkania urzędników i radnych miejskich wraz z przedstawicielami wrocławskich organizacji pozarządowych i grup dialogu społecznego w dniu 9 września 2016 r., o godzinie 14.00.


To wyjątkowe spotkanie odbędzie się w Pracowni Projektów Międzykulturowych „Zajezdnia” oraz we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR3 przy ul. Legnickiej 65.

Uczestnicy spotkania będą rozmawiać o tym, co wymaga poprawy we współpracy Wrocławia z organizacjami pozarządowymi. Zajmą się sprawami, które powinny w tym roku stanąć na wokandzie Grup Dialogu Społecznego. Przedstawiciele NGO-sów powiedzą wprost, czego oczekują od Wrocławskiej Rady Pożytku Publicznego, od urzędników i Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz od samych siebie, czyli wrocławskich organizacji pozarządowych.

Po godzinie 17.00 zapraszamy na kontynuację dyskusji w mniej formalnej atmosferze - przy grillu i soku jabłkowym. Gospodarzem wieczoru będzie Stowarzyszenie TRATWA.

Liczymy na obecność wszystkich, którzy czują się uczestnikami Dialogu Społecznego we Wrocławiu.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa do 5 września 2016r. na adres anna.bogucka@dfop.org.pl

Zgłoś uwagę