Dane z godz. 21:42

3. Impel prowadzi w rywalizacji z Tauronem Dąbrowa Górnicza 2:0

2 do 0 prowadzą Impelki w walce o brązowy medal mistrzostw Polski. Wrocławianki wygrały oba mecze, które rozgrywane były w piątek i sobotę we Wrocławiu. Zawodniczki Impelu Wrocław są już tylko o krok od zdobycia brązowego medalu mistrzostw Polski.

Piątkowy mecz to była prawdziwa wojna nerwów kibiców jak i samych zawodniczek. Wrocławianki przegrały dwa pierwsze sety. I kiedy wydawało się, że już wszystko stracone, Impelki rzuciły się do walki. Wygrywając dwa kolejne sety i pokonując rywalki w tie-breaku 15:9. Sobotni mecz to już zgoła inne widowisko. Piątkowa wygrana dodała wrocławiankom skrzydeł. Nie dały szans zawodniczkom z Dąbrowy Górniczej. Wygrały mecz 3 do 0. Teraz rywalizacja przeniesie się do Dąbrowy Górniczej. Jeżeli Impel wygra w czwartek na wyjeździe zdobędzie brązowy medal. W przypadku zwycięstwa dąbrowianek, czwarty mecz oba zespoły zagrają w czwartek, a przy remisie 2:2, piąty decydujący mecz rozegrany zostanie we Wrocławiu 2 maja.