Aquapark Wrocław. Sierpień weekend

Aquapark Wrocław. Sierpień weekend

W sobotę organizatorzy zapraszają do udziału w wielkim turnieju siatkówki wodnej, w którym udział wezmą zawodniczki z klubu Impel Wrocław. Rozgrywki, do udziału w których zapraszamy wszystkich chętnych, odbędą się w basenach zewnętrznych o godz. 13.30, 14.30, 15.30. Wszelkie kategorie wiekowe mile widziane. Uwaga! Dla uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody.

Nie zabraknie także uwielbianych przez najmłodszych atrakcji dmuchanych. Do dyspozycji gości Basenów Rekreacyjnych będę dwie gigantyczne zjeżdżalnie, dmuchany domek pirata oraz szalona Miotła w stylu Western. Zadaniem rywalizujących będzie najdłuższe utrzymanie się w pozycji stojącej, pomimo wirującej jak wskazówka zegara przeszkody. Atrakcje dostępne na terenach zewnętrznych w godzinach od 10.00 do 16.00.

Sobota/19.08

W najbliższą sobotę przygotowaliśmy atrakcję dla osób obdarzonych dużym poczuciem humoru. Specjalnie dla gości Aquaparku, na terenach zewnętrznych stanie fotobudka! Każdy będzie miał okazję zrobić pamiątkowe zdjęcie z wykorzystaniem nietypowych rekwizytów. Atrakcja dostępna od 11.00 do 17.00.

Dla najodważniejszych gości Aquaparku w każdym wieku czeka także inna atrakcja – pneumatyczny byk rodeo! Każdy z naszych gości będzie miał okazję sprawdzić, ile czasu wytrzyma na rozszalałej bestii ;-). Szukajcie nas na terenach zewnętrznych od 10.00 do 16.00.

Nie zabraknie także uwielbianych przez dzieci atrakcji dmuchanych. Do dyspozycji gości Basenów Rekreacyjnych będę dwie gigantyczne zjeżdżalnie, dmuchany domek pirata oraz wodny plac zabaw dla najmłodszych gości.

Niedziela/20.08

W niedzielę zapraszamy do udziału w zabawach przygotowanych przez ratowników z RWR oraz z Aquaparku Wrocław(10.00-16.00). W programie pokazy ratownictwa medycznego, warsztaty udzielania pierwszej pomocy oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Aquapark Wrocław

Borowska 99, 50-558 Wrocław

Komentarze