Festiwal podróżników „Wachlarz” [ZAKOŃCZONY]

Spotkanie podróżników, korespondentów wojennych, autorów blogów, koczowników, nurków, etnologów z publicznością to świetna okazja, byśmy posłuchali i obejrzeli relacje tych, którzy z peregrynacji i poznawania innego świata uczynili sens swojego życia. Festiwal Wachlarz w tym roku po raz trzeci, pierwszy we Wrocławiu i Kinie Nowe Horyzonty 21 maja. Oddamy pięć podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.


„Wachlarz” jest festiwalem wymyślonym przez podróżników Annę i Jakuba Górnickich, ale gromadzącym wszelakich fascynatów, którzy jeżdżą po świecie, dzielą się swoimi obserwacjami m.in. na blogach, kręcą filmy, piszą reportaże, wykorzystują internet jako narzędzie, dzięki któremu można się pokazać swoje pasje w nowy sposób. Wśród gości m.in. słynny badacz Bronisław Malinowski, korespondent wojenny Marcin Ogdowski, Renata Koper, wielbicielka życia Kirgizów, Tomek Michniewicz czy Wojciech Jagielski.

Festiwal Wachlarz w sobotę, 21 maja od godz. 10.00 do 18.00, w Kinie Nowe Horyzonty.

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakie imię nadała żona Naczelnego Wodza Wysp Triobranda Aleksandrze Gumowskiej? (Podpowiedzi można szukać na stronie wachlarz.net/wachlarz2016). W formularzu prosimy też podać e-mail.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, do godz. 20.00. Podwójne zaproszenie wygrywa 5, 15 ,35, 50 i 62 osoba, która prawidłowo dopowie na pytanie. Zwycięzów poinformujemy mailowo, jak odebrać zaproszenia.

Zgłoś uwagę