Dziesięciomilionowy gość w aquaparku [WIDEO]

Dokładnie o 14.36 swój bilet do wrocławskiego aquaparku kupił pan Waldemar z Dębicy i... został dziesięciomilionowym gościem Wrocławskiego Parku Wodnego. W nagrodę otrzymał karnet AQUACARD VIP na 12 miesięcy upoważniający do korzystania ze wszystkich atrakcji Aquaparku, codziennie przez cały dzień.

  • Pan Waldemar - dziesięciomilionowy gość aquaparku

    Pan Waldemar - dziesięciomilionowy gość aquaparku; fot. wrocławski aquapark

  • Tort dla dziesięciomilionowego klienta Wrocławskiego Parku Wodnego

    Tort dla dziesięciomilionowego klienta Wrocławskiego Parku Wodnego; fot. wrocławski aquapark

  • 10000000 klient aquaparku z całą rodziną;

    10000000 klient aquaparku z całą rodziną; fot. wrocławski aquapark


Dziesięciomilionowy gość aquaparku przyjechał z trojgiem dzieci oraz ze swoim szwagrem. – Mieliśmy być tutaj już dwie godziny temu, ale kilka spraw i wrocławskie korki trochę nas opóźniły, ale wyszło nam to na dobre – komentował już po wręczeniu nagrody. Gdy kasa aquaparku wskazała, że to właśnie wyjątkowy klient, posypały się z góry balony a cała rodzina została dodatkowo zaproszona na tort. – Dzieci już od rana nie mogły się doczekać wyjścia na basen, dlatego  Bartek, mniejszy chłopiec był  trochę zdziwiony, dlaczego jeszcze musimy się wracać, kiedy już prawie był w środku – śmieje się pan Waldemar. Okazało się, że dzieci w czasie ferii we Wrocławiu przyszły do aquaparku po raz pierwszy.

Przypominamy, że w roku 2015 Aquapark Wrocław odwiedziło ponad 1,5 mln gości, co plasuje wrocławski park wodny w pierwszej trójce najchętniej odwiedzanych obiektów tego typu w Europie.

Zgłoś uwagę