Cmentarz Grabiszyński - dojazd, parkowanie

Pierwsze zmiany w organizacji ruchu na Wszystkich Świętych 2015 w rejonie cmentarza Grabiszyńskiego zaczną się już od soboty 24 października 2015 od godz. 8.00. 


W dniu 27 października 2015 r. od godz. 17:00 dla potrzeb kiermaszu świątecznego zamyka się dla ruchu kołowego część jezdni bocznej ulicy gen. Józefa Hallera, na pozostałej części jezdni utrzymany zostaje ruch dwukierunkowy.

W dniu 24 października 2015 roku od godzin porannych teren przy bramie bocznej cmentarza przeznacza się dla potrzeb pętli autobusowej.

W dniach 31 października i 1 listopada 2015 r. zamyka się dla ruchu kołowego z wyjątkiem komunikacji zbiorowej i TAXI ulicę Grabiszyńską na odcinku od ulicy Ostrowskiego do ulicy Jordanowskiej.
 

Wprowadza się jeden kierunek ruchu dla komunikacji indywidualnej na ulicy Ostrowskiego od ulicy Grabiszyńskiej do łącznika Ostrowskiego i Klecińskiej. Ulica Ostrowskiego pozostaje dwukierunkowa wyłącznie dla pojazdów komunikacji zbiorowej. 

Postój TAXI wyznaczono przy ulicy Fiołkowej.

Przystanek końcowy ( pętla ) autobusowych linii specjalnych zlokalizowano przy ulicy Grabiszyńskiej – brama boczna cmentarza.

Parkingi dla komunikacji indywidualnej zorganizowano przy :

-          ulicy Klecińskiej – parking bezpłatny na terenie firmy FAT parking ogólnodostępny,

-          ulicy Ostrowskiego – parking na terenie TWINS – płatny 4 zł za wjazd

-          ulicy Ostrowskiego – parking na terenie Wabco w dniu 1 listopada 2015 – bezpłatny, 

Zgłoś uwagę