Bilety na Brave Festival

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na tegoroczną, 11. edycję Brave Festival. W tym roku tematem przewodnim festiwalu jest kultura griotów z Afryki Zachodniej. Można kupować bilety i karnety na wszystkie wydarzenia 11.edycji Brave Festival. Ceny zaczynają się od 10 zł.


11. edycja Brave Festival rusza 10 lipca i potrwa 8 dni. Widzowie spotkają się z griotami – strażnikami dawnych tradycji Afryki Zachodniej, fenomenalnymi muzykami i opowiadaczami. Wystąpią m.in. grupa Kucha Kassem z Gambii, która zaprezentuje transowy rytuał chroniący przed złymi duchami i Abou Diarra nazywany „Jimim Hendrixem n’goni”, czyli tradycyjnego instrumentu griotów.

Przegląd Filmowy odbędzie się w tym roku równolegle z częścią performatywną – będzie uzupełniał kontekst tematu festiwalu. Zaprezentowanie na nim zostaną wyjątkowe obrazy, podejmujące tematy prawie nieobecne we współczesnym kinie. Jego gwiazdą będzie tunezyjski reżyser Nacer Khemir.

Przedsprzedaż biletów potrwa do 9 lipca i obejmuje koncerty, spektakle oraz filmy 11. edycji Brave Festival.

W ofercie online znajdują się karnety na ścieżkę główną Brave Festival w cenie 270 zł. Upoważniają do wejścia na 10 wybranych, najciekawszych koncertów i spektakli Brave Festival. Ścieżka karnetowa została dobrana tak, aby w możliwie najpełniejszy sposób uczestniczyć w tegorocznej edycji festiwalu.

Bilety i karnety festiwalowe są dostępne w punktach sprzedaży sieci TicketPro, również za pośrednictwem strony internetowej Brave Festival.

Program tegorocznej edycji Brave Festival uzupełnią  nowości - wydarzenia bezpłatne – klub opowiadaczy oraz dwudniowa konferencja poświęcona różnym tradycjom narracji, przekazu ustnego i literatury oralnej.

 Brave Festival 2015 odbędzie się w dniach 10-17 lipca 2015 r. we Wrocławiu. 

Ceny biletów w przedsprzedaży:

Otwarcie i zamknięcie imprezy: Teatr Polski - 40 zł (I miejsca), 35 zł (II miejsca), 20 zł (III miejsca)

Pozostałe wydarzenia – 25 lub 35 zł, w zależności od miejsca spektaklu

Bilety filmowe – 10 zł

Karnet główny - 270 zł, liczba karnetów ograniczona

Zgłoś uwagę