Nowe atrakcje w Aquaparku

Już w najbliższy poniedziałek 24 października ogród saunowy wzbogaci się o kolejną atrakcję - zewnętrzny basen odkryty o wymiarach 8x12 m (96 mkw). Niecka jest wypełniona podgrzewaną wodą o temperaturze 32 °C. Basen jest wyposażony w leżanki z hydromasażem oraz dysze masujące. Będzie dostępny dla klientów Saunarium przez cały rok.

  • fot. N. Kowalik

  • fot.N. Kowalik


Do basenu można wejść bez konieczności wychodzenia na zewnętrz, korzystając z przeszklonego przejścia łączącego budynek saunarium z terenami zielonymi lub bezpośrednio z ogrodu. Wykonawcą inwestycji o wartości 2.500.000 zł była firma SKANSKA S.A.

Atutem Saunarium Aquapark Wrocław jest bogata i różnorodna oferta pomieszczeń do kąpieli saunowych, a także największy w Polsce ogród saunowy (niemal 2. 000 mkw). – Nasi goście są bardzo wymagający – mówi Krzysztof Hołub, Prezes Zarządu WPW S.A. – dlatego wciąż pracujemy nad poprawą standardu i doposażeniem naszego obiektu w innowacje pojawiające się na rynku europejskim. Jesienią ubiegłego roku oddaliśmy do użytku nowość – saunę ziemną, obecnie ogród wzbogaci się o basen z hydromasażem. Przed nami kompleksowy remont sauny fińskiej Kuuma oraz biosauny, zaś na koniec roku obiekt zostanie wzbogacony o nową łaźnię parową oraz nowinkę  – saunę infrared.

Najbliższe imprezy w Saunarium Aquapark Wrocław w piątek 28.10. (Piwna Noc Saunowa) oraz od 19-20.11 (5. edycja Sauna Festiwalu, w którym udział weźmie ponad 40 mistrzów ceremonii zapachowych z Polski i Europy).

Zgłoś uwagę