Tramwaj będzie kursował w następujący sposób.
- Stadion Olimpijski – Paderewskiego Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzk i– most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – Galeria Dominikańska
- Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut przez około 30 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 18:25.
- Opłata za przejazd, w tym również linią specjalną T3 wynosi 3,00 zł (bilet normalny) oraz 1,50 zł (bilet ulgowy).