241 (2 dodatkowe kursy) na trasie:
Świdnicka - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny - most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki - Kochanowskiego - mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska - Osiedle Sobieskiego (pętla)
243 (2 dodatkowe kursy) na trasie:Galeria Dominikańska - Oławska – Traugutta - pl. Wróblewskiego - Traugutta - Krakowska - Opolska - Tyska - Księże Wielkie
243 (3 dodatkowe kursy) na trasie:Świdnicka - Kazimierza Wielkiego - Św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Bajana - Lotnicza – Pilczyce
245 (3 dodatkowe kursy) na trasie:Świdnicka - Kazimierza Wielkiego - Św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska – Dokerska - Pilczycka - Maślicka - Kozia
246 (2 dodatkowe kursy) na trasie:Galeria Dominikańska - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta - pl. Daniłowskiego - Kasprowicza - Broniewskiego - Obornicka – Zajezdnia Obornicka
247 (3 dodatkowe kursy) na trasie:Rynek - Kazimierza Wielkiego - Krupnicza - Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich – Krzyki
247 (3 dodatkowe kursy) na trasie:Świdnicka - Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – Grodzka - most Uniwersytecki - Drobnera - Łokietka - Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego pętla
249 (3 dodatkowe kursy) na trasie:Dw. Główny PKP - Sucha – Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Podwale - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)
251 (2 dodatkowe kursy) na trasie:Świdnicka - Kazimierza Wielkiego - Krupnicza - Sądowa - pl. Legionów - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja Piastów
251 (3 dodatkowe kursy) na trasie:Świdnicka - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - bł. Czesława - św. Katarzyny - Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie - pl. Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej – mosty Warszawskie - Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Gorlicka – Litewska - Poleska - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska (pętla)
253 (2 dodatkowe kursy) na trasie:Galeria Dominikańska - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego - Bacciarellego – Bartoszowice
253 (2 dodatkowe kursy) na trasie:Świdnicka - Kazimierza Wielkiego - Św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza – Kosmonautów – Kamiennogórska - Małopolska - Wielkopolska - Złotnicka - Kosmonautów - Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego - Leśnica
255 (2 dodatkowe kursy) na trasie:Galeria Dominikańska - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Ślężna - Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętlaOpłata za przejazd środkami komunikacji nocnej wynosi 3,20 zł (bilet normalny) oraz 1,60 zł (bilet ulgowy).