DOJAZD NA KONCERT
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – Galeria DominikańskaLinia będzie kursowała z częstotliwością co około 20 minut w godzinach od 14:30 do 17:30 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).
Komunikacja wokół stadionu
Powiększ „klikając” (otwiera się w nowym oknie)
POWRÓT Z KONCERTU
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Widok - pl. Teatralny – OperaLinia będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 15 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 21:50.
T2 (tramwajowa linia specjalna)
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria DominikańskaLinia będzie kursowała z częstotliwością co około 4 minuty przez około 60 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 21:45 (odjazdy z Leśnicy).
T3 (tramwajowa linia specjalna)
Leśnica – Średzka - Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego BiskupinLinia będzie kursowała z częstotliwością co około 4 minuty przez około 30 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 21:45 (odjazdy z Leśnicy).
S1 (autobusowa linia specjalna)
Pilczyce – Lotnicza – Milenijna – most Milenijny – Nowaka-Jeziorańskiego – Rondo Kielara – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska (pętla)Zrealizowane zostaną 2 kursy linii S1 po zakończeniu koncertu tj. około godziny 22:00.
S2 (autobusowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – RynekLinia będzie kursowała co około 2 minuty przez około 30 minut po zakończeniu koncertu na Stadionie tj. od około godziny 21:50.
S3 (autobusowa linia specjalna)
Pilczyce – Lotnicza – Milenijna – most Milenijny – Nowaka-Jeziorańskiego – Rondo Kielara – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)Zrealizowany zostanie 1 kurs linii S3 po zakończeniu koncertu tj. około godziny 22:00.
S8 (autobusowa linia specjalna)
Pilczyce – Lotnicza – Milenijna – most Milenijny – Nowaka-Jeziorańskiego – Rondo Kielara – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – ZakrzówZrealizowany zostanie 1 kurs linii S8 po zakończeniu koncertu tj. około godziny 22:00.Na podstawie biletu na koncert "Singing Europe" w dniu 23 lipca 2016 roku, widzowie mogą podróżować bezpłatnie liniami specjalnymi tj. tylko liniami T1, T2, T3, S1, S2, S3 i S8.