Specjalne linie po koncercie
T1 (tramwajowa linia specjalna)
- Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
- Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 20 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 0:15 w nocy z 14/15 czerwca 2017 roku.
T2 (tramwajowa linia specjalna)
- Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska
- Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 20 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 0:10 (odjazd z Leśnicy) w nocy z 14/15 czerwca 2017 roku.
S1 (autobusowa linia specjalna)
- Pilczyce – Lotnicza - Metalowców - Bystrzycka - Koszalińska - Hermanowska - Kołobrzeska - Żernicka - Zemska - Rogowska - Strzegomska - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska - pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
- Linia będzie kursowała co około 2 minuty przez około 15 minut po zakończeniu koncertu na Stadionie tj. od około godziny 0:15 w nocy z 14/15 czerwca 2017 roku.
S2 (autobusowa linia specjalna)
- Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
- Linia będzie kursowała co około 2 minuty przez około 15 minut po zakończeniu koncertu na Stadionie tj. od około godziny 0:15 w nocy z 14/15 czerwca 2017 roku.
Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne) również w liniach specjalnych T1, T2, S1 i S2 wynosi 3,00 zł (bilet normalny) oraz 1,50 zł (bilet ulgowy).