Linia będzie kursować w następujący sposób: Stadion Olimpijski – Paderewskiego - Różyckiego - most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana - pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - Galeria DominikańskaLinia będzie kursowała z częstotliwością co około 5 minut przez około 30 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 21:00 -21:15. Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne), w tym również linią specjalną T3 wynosi 3,00 zł (bilet normalny) oraz 1,50 zł (bilet ulgowy).