Trasa tramwaju: Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Widok - pl. Teatralny - OperaLinia będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut w godzinach 22:00-23:30.Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne) oraz linią specjalną T1 wynosi 3,00 zł (bilet normalny) oraz 1,50 zł (bilet ulgowy).